Na fali

przez , 29.gru.2014, w Historie z życia, Studium problematyczno-refleksyjne

W okresie świątecznym udało mi się odnaleźć więcej czasu na różnego rodzaju rzeczy, na które jest mi ciężko znaleźć w ciągu roku. Jedną z takich rzeczy było przemeblowanie w pokoju. W sumie cała zabawa polegała na zamienieniu szafy z biurkiem. I nie było to spowodowane pobudkami estetycznymi, choć bardziej mi się podoba, ale kierowałem się praktyczną potrzebą bliskości rutera. Rewelacji i tak nie ma, ale jest lepiej.

Mogę sprawniej uprawiać Netserfing unosząc się na falach wielkiego oceanu zwanego Internet. W ramach tego Netserfingu udało mi się znów dopłynąć go mojej radosnej wysepki i moi drodzy witam was serdecznie po tej przerwie. Na życzenia świąteczne za późno, chyba, że już złożę te Wielkanocne. Jednak co mi w tym czasie pozostaje?

Dziś również znalazłem czas na wizytę u fryzjera. Myślałem sobie, pójdę po świętach, to nie będzie kolejki. Duże było moje zdziwienie jak ową zobaczyłem. Potem uświadomiłem sobie, przecież już wkrótce odbędą się zabawy Sylwestrowe. To też jest potrzeba uczynienia zaopatrzenia na owe zabawy, a także poczynić stosowne zmiany w swoim wyglądzie. Szczerze to miałem na celu po prostu zostać ostrzyżonym.

Wracając do życzeń. No właśnie w najbliższym czasie jest okazja do tego, aby jednak złożyć życzenia. Otóż życzę mile spędzonego Sylwestra, oraz szczęśliwego Nowego roku :)

:, , , , , , , , , , ,

3 Comments for this entry

 • ~someonextoxlove

  no nie składaj wielkanocnych życzeń, bo się pojawisz w takim układzie dopiero jakoś w maju, znając życie :)

 • ~Chinaska

  Przemeblowania są ekscytujące, nawet te niewielkie.
  Ale ich nienawidzę.
  Życzenia to można i bez okazji składać. Kto bogatemu zabroni ? :D

 • ~Tajemnicza dusza

  Wszelkie przemeblowania i zmiany są dobre nawet jeśli spowodowane są pobudkami praktycznymi.
  Na życzenia wielkanocne jest jeszcze trochę czasu ;) Ja natomiast życzę szampańskiej zabawy sylwestrowej i niech nadchodzący 2015 rok będzie dla Ciebie po prostu dobrym rokiem :)

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

No, ale to już przeszłość